O nás

Vítejte na stránkách iFlorida.cz, které provozuje společnost Maxi Travel s.r.o. Naše společnost byla založena v roce 2009 a za 10 let využilo naše služby více jak 15 000 tisíc spokojených zákazníků.

Největší specialista ubytování na Floridě!

Jelikož zájem o pronájem domů a apartmánů každoročně roste, rozhodli jsme se nabídku domů a apartmánů rozšířit o některé zajímavé destinace.

Usilujeme o vynikající spokojenost hostů a zakládáme si na individuálním servisu každého klienta. To je důvod, proč tolik klientů opětovně vyhledává naše služby a důvěřuje naší společnosti.

Díky znalosti prostředí vám můžeme poskytnout rady ohledně nejlepších restaurací a nákupních butiků nebo zábavy v okolí našich domů nebo apartmánů. Mnoho našich domů se nachází přímo na golfových hřištích nebo v přírodních rezervacích pro dokonalou relaxační dovolenou.

Toužíte po investici do domu na Floridě? Naši specializovaní pracovníci v oblasti realit a správy nemovitostí se o váš výběr postarají a nejen to, zajistíme vám pronájem nemovitostí a majitelům domů tak poskytneme maximální návratnost investic. 

Udělejte si chvilku a procházejte náš výběr soukromých nájemních domů a apartmánů na Floridě. 

Investoři a majitelé domů  pouze zde se dozvíte více o našich službách v oblasti nákupu či pronájmu nemovitostí na Floridě.

Nechte se i Vy rozmazlit naším přístupem 🙂

Domy a vily k pronájmu

Nabízíme více jak 100 rodinných domů a apartmánů po celé Floridě
Domy

Apartmány k pronájmu

Nabízíme k pronájmu více než 100 apartmánů po celé Floridě.
Apartmány

Nejlevnější letenky na Floridu

Jedině u nás můžete vybrat nejlevnější letenky a lety nejen do hlavních měst Floridy.
Letenky

Pronájem auta na Floridě

Spolupracujeme s více jak 900 autopůjčovnami, ve kterých si můžete pronajmout auto.
Auta
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu, reklam a k analýze návštěvnosti. Ty mohou být uloženy až po Vašem souhlasu. View more
Souhlasím
Nesouhlasím