Co dělat na Floridě?

Na Floridě je neustále a každý den co dělat. Od přírodních zázraků až po fantastické cesty. Představujeme vám krátký seznam věcí, které můžete na Floridě dělat. Neexistuje žádný americký stát jako Florida, kde jahody rostou v zimě a pláže lákají desítky miliónů lidí po celý rok.

Prožijte neopakovatelné zážitky

Florida je, ale mnohem více než pláže a jídlo. Nakupování, muzejní výlety, tropické toulky, historické zastávky a všechny druhy vodních sportů, zábavy od malých měst až po velká a samozřejmě fantastická golfová hřiště. 

Florida má více než 1300 kilometrů pobřeží a většina z  nich jsou písečné pláže. Pláže každého regionu mají svou vlastní osobnost. Key West je často nazýván Karibik Ameriky, azurová voda obklopující řetězec ostrovů toto tvrzení jen potvrzuje. Pláže v jižní Floridě jsou široké, západní pláže si turisté chválí pro neopakovatelné výhledy na západ slunce.

Návštěvníci, kteří mají rádi  vodní sporty a rybaření odehrávající se v různých koutech Floridy, si přijdou na své na jezerech a přítocích, stejně dobrých pro rybaření, kajaky , kanoistiku nebo ježdění na vodních skůtrech. Asi 20 státních parků je rájem pro táborníky a turisty po celé Floridě. 

Zázraky přírody jsou doplněny fantazií pro rodiny v zábavních parcích a atrakcích na celé Floridě. 

Užívat si můžete od Walt Disney World, Sea World, Universal Studios, Adventre Island,  Gator land pakry v Orlandu po Busch Gardens v Tampě. Na celé Floridě je mnoho dalších zoologických nebo botanických zahrad. Neexistuje žádná jiná možnost jak pobavit rodinu i dospělé, kteří se chovají jako děti, severně na jih a od východu na západ. 

Zábavní aktivity a aktivity na Floridě pokračují i v noci s pulzujícími kluby na South Beach, Miami Beach, v centru Orlanda nebo Jacksonville i na koncertních sálech po celém státě. Florida je hlavní zastávkou na koncertním okruhu, kde vystupuje Beyonce, Justin Bieber či Bruce Springsteen a mnoho dalších.

Pro mnoho turistů je Florida místem skvělé kuchyně, která nezklame svou širokou škálou místních mořských plodů, včetně krevet a legendární krabů kamenných, které jsou k dispozici od poloviny května do poloviny října. Nezapomenutelný citrónový koláč, kubánské pochoutky a dokonce i řecké jídlo, specialita Tarpon Springs jsou jen některé z populárních potravin. 

Magic Kingdom Theme Park

1180 Seven Seas Dr, Lake Buena Vista, Orlando
Disney

SeaWorld Orlando

7007 Sea World Dr, Orlando
Zvířata

Universal Studios Orlando

6000 Universal Blvd, Orlando
Disney

Epcot

200 Epcot Center Dr, Orlando
Disney
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu, reklam a k analýze návštěvnosti. Ty mohou být uloženy až po Vašem souhlasu. View more
Souhlasím
Nesouhlasím