Zábava na Floridě

Zábavní parky na Floridě nabízí miliony možností jak strávit váš čas se spoustou zábavy. Na Floridu ročně lítá více než 90 miliónů turistů především navštívit nejlepší zábavní parky světa. Neváhejte a prohlédněte si ty nejlepší z nich.

Zábavní parky na Floridě

Florida by se mohla ucházet o titul “zábavný park světa„, protože jsou v ní doslova stovky zábavných parků a atrakcí. Výběr je široký, od podivných muzeí starého světa po divy technologie.

Každé město má svůj zábavní park a turistickou atrakci, ale střední Florida – Orlando je srdcem tohoto sektoru. Zábavní parky jsou natolik důležité, že stát má vlastní Florida Attraction Association poskytující informace o 70 nejlepších místech na Floridě. Každá atrakce a zábava se stále vylepšuje a návštěvníci neváhají utrácet miliony dolarů za zážitky, které jinde nenaleznou.

Tematické parky na Floridě jsou díky slunnému počasí na Floridě celoroční atrakcí. Sedm z deseti tematických parků na světě s nejvyšší návštěvností se nachází právě ve státě Florida.

Zábavní parky na Floridě obchodují s fantazií všech věkových kategorií. Nikdo zde není příliš starý nebo příliš mladý na to, aby si užil vše co mu zábavní parky nabízejí.

Tematické parky na Floridě přitahují návštěvníky z celého světa. Zábava je mezinárodní jazyk a floridské tematické parky to rozhodně dokazují. 

Mezinárodní letiště Orlando vítá lety z více než 50 mezinárodních destinací. Disney stmelil reputaci zábavního parku na Floridě, když v roce 1971 otevřel Magic Kingdom, sesterský park v kalifornském Disneylandu. Poté přišel Epcot, Disney’s Hollywood Studios a Animal Kingdom. Kouzelné království se svými pohádkovými hrady a nočním ohňostrojem, zůstává jedním z nejnavštěvovanějších parků na světě.

Magic Kingdom Theme Park

1180 Seven Seas Dr, Lake Buena Vista, Orlando
Disney

SeaWorld Orlando

7007 Sea World Dr, Orlando
Zvířata

Universal Studios Orlando

6000 Universal Blvd, Orlando
Disney

Epcot

200 Epcot Center Dr, Orlando
Disney
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu, reklam a k analýze návštěvnosti. Ty mohou být uloženy až po Vašem souhlasu. View more
Souhlasím
Nesouhlasím