Nakupování na Floridě

Florida se může pochlubit nejlepšími nákupy v zemi a s obrovským počtem nákupních center, které uspokojí potřeby každého nakupujícího. Nákupní centra na Floridě sahají od prestižních luxusních nákupních center až po kolosální diskontní prodejny s vnitřním i venkovním prostředím, ale všechny mají jednu společnou věc: skvělé nakupování. Florida je rájem pro všechny co rádi nakupují.

Levné a luxusní nakupování na Floridě

Florida je jedinečnou módní scénou pro svoji rozmanitost a konzistentní klima. Stát Florida má lidi z různých částí světa, kteří přinášejí svůj vlastní smysl pro styl.

Luxusní místa jako je Orlando Mall v Millenii a nákupní čtvrť Worth Avenue v Palm Beach, uspokojí ty, kteří upřednostňují známé značky, zatímco oblast Miami je zlatým dolem pro mezinárodní designéry a pro ty, kteří se nebojí trochu experimentovat.

Je to místo k nakupování od malých obchůdků a butiků přes velká obchodní centra přes umělecké galerie až po týdenní zemědělský trhy.

Florida se může pochlubit a je jedním z nejlepších nákupů v USA s obrovským počtem nákupních center, které uspokojí potřeby každého nakupujícího. Obchodní centra na Floridě sahají od prestižních luxusních nákupních center po kolosální diskontní prodejny s vnitřním i venkovním prostředím, ale všechny mají jedno společné: skvělé nakupování.

I když si myslíte, že máte vše, nezapomeňte na horké omáčky z Peppers of Key West, sáček luxusních bonbonů od Williama Deana Chocolates v Belleair Bluffs nebo láhev vína z jednoho z mnoha míst vinařství Florida Orange Groves Winery

Florida International Mall

8001 S Orange Blossom Trail, Orlando, FL
Florida Mall

Orlando International Premium Outlets

4951 International Dr, Orlando, FL
INT. OUTLETS

Miami International Mall

1455 NW 107th Ave, Doral, FL
MIAMI MALL

Tampa Premium Outlets

2300 Grand Cypress Drive, Lutz, FL
Tampa OUT.
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu, reklam a k analýze návštěvnosti. Ty mohou být uloženy až po Vašem souhlasu. View more
Souhlasím
Nesouhlasím