Restaurace na Floridě

Kdo by nemiloval dobré jídlo a pití. Celá Florida se pochoutkami jen hemží. Dobrá jídla z různých konců světa a to vše na jednom místě. Ochutnejte šťavnaté steaky či žebírka, čerstvé mořské plody nebo lahodný koktejl Margarita z tequily na několik způsobů. A, že nevíte kde? My vám k tomu dáme malý návod, kde se dobře najíst a napít.

Kde se dobře najíst a napít na Floridě

Floridská kuchyně odráží domorodé, španělské a africké vlivy původních obyvatel,které osídlily stát a je směsí tradičních jižních jídel s karibskými a latinskými příchutěmi.

Transplantace z jiných států a přistěhovalci z Britské západní Indie, Haiti a španělsky mluvících zemí Latinské Ameriky přinesli státu mnoho potravin a tropických pochoutek. Mnoho autentičtějších chutích lze nalézt pouze v místních grilovacích restaurací a restauracích s mořskými plody.

Florida se stává světovou špičkou, kdy mezinárodní a místní kuchaři propůjčují svá jména a odborné znalosti městům stále sofistikovanějšími kulinářskými nabídkami. Gurmánské, kubánské mexické, haitské, jamajské a brazilské restaurace oplývají stejně jako luxusní pizzerie, vegetariánská jídla a restaurace s mořskými plody, které nabízejí vždy čerstvé kraby kamenné – pochoutka, která nikde jinde v USA není.

Florida je samozřejmě známá národními řetězovými restauracemi, od franšízy rychlého občerstvení, které naleznete na každém rohu po etnicky zaměřené mega restaurace až po bufety, kde může jen jíst a jíst. Mezi speciality Floridy patří plody moře, limetkový koláč, kubánský sendvič a samozřejmě steaky.

Mezi regionální nápoje patří kubánské Mojito a Kuba Libre, Margarita, Hurikán nebo Caipirinha, které jsou tropické nápoje velmi populární po celé Floridě. Nesmíme zapomenout na pomerančový džus, který je oficiálním nápojem státu Florida.

Ve státě Sunshine Florida jsou čerstvé mořské plody, jako jsou kraby a ústřice, zkouškou času a jsou to nejznámější restaurace na Floridě. Připravte si chuťové buňky a dopřejte si jídla a pití od místních farmářů až po národní řetězce. Mezi nejvíce navštěvované restaurace turisty, jsme pár z nich pro vás připravili.

Red Lobster

Plody moře, humr, kraby, ryby
Red Lobster

Olive Garden

Italská restaurace
Olive Garden

LongHorn Steakhouse

Steaky mnoha druhů
Long Horn

Applebees

Grill, Steaky, Plody moře, Sendviče atd.
Applebees
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu, reklam a k analýze návštěvnosti. Ty mohou být uloženy až po Vašem souhlasu. View more
Souhlasím
Nesouhlasím