Golf na Floridě

Chcete si zahrát golf na Floridě? S námi máte jedinečnou možnost vyzkoušet si hru na nejlepších golfových hřištích Floridy. Výhodou golfu na Floridě je především příznivá cena, skvělé klimatické podmínky a neomezená nabídka různě obtížných golfových hřišť se špiškovými greeny. Nejznámějším hřištěm PGA je TPC Sawgrass na Ponte Vedra Beach.

Více než 1250 golfových hřišť

Florida a Golf patří neodmyslitelně k sobě. Florida je domovem mnoha profesionálních golfistů. Existuje zde více než 1 250 golfových hřišť. To je o dost více než má jakýkoliv jiný stát v Americe nebo jinde na světě. Celá řada golfových hřišť je otevřeno široké veřejnosti, ale pokud chcete hrát nejlepší golfové resorty, musíte počítat i s vyšší cenou za Green Fee. Mnoho golfových resortů je také „Privátních“. Mnoho z nich jsou navrženy světoznámými golfovými hráči jako je Arnold Palmer, Jack Nicklaus, Tom Watson a milovníci golfové hry Tiger Woodse se mohou v roce 2019 těšit v údolí Payne’s Valle na otevření prvního golfové hřiště, které navrhl sám Tiger Woods – Big Cedar Lodge.

Výhodou golfu na Floridě je bezpředmětně široká nabídka a rozmanitost golfových resortů. Naleznete zde hřiště jednodušší, ale i velmi těžká se spoustou bunkerů i vody, která hrají většinou golfisté s nízským handicapem. Celoroční teploty umožňují hrát golf téměř každý den. Mnoho z nejlepších hřišť jsou v Orlandu a jeho okolí. Nezáleží jestli je jaro, léto, podzim nebo zima, golfová hřiště jsou vždy zelené a připravené na vaši hru. Domy, které máme v nabídce jsou na golfových hřištích nebo v jejich těsném blízkosti. Některé z nich mají jedinečné výhledy. Neplánujte si svoji golfovou dovolenou s námi a užijte si golfu na jedinečných golfových hřištích světa. 

The Ritz-Carlton Golf Club, Orlando, Grande Lakes

4048 Central Florida Pkwy, Orlando

Waldorf Astoria Golf Club

14224 Bonnet Creek Resort Ln, Orlando

Arnold Palmer's Bay Hill Golf Club

9000 Bay Hill Blvd, Orlando

Hawks Landing Golf Club

8701 World Center Dr, Orlando
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu, reklam a k analýze návštěvnosti. Ty mohou být uloženy až po Vašem souhlasu. View more
Souhlasím
Nesouhlasím