Icebar Orlando Florida

Noční život na Floridě

Sluneční svit, pláže, vlny oceánu a palmy si získají vaši lásku, ale co noční život na Floridě? Po západu slunce se vždy hodí prozkoumat zákoutí městských center. Ať už je to kuriózní hospoda, Tiki bary, Floridské živé latinské taneční kluby, komediální kluby, kuriózní kavárny, noční kluby, potápěčské bary nebo živá koncertní místa všude se budete cítit jako doma. Noční život na Floridě, místo, kde se nikdy nenudíte.

Bary, diskotéky a zábava na Floridě

Jako úlevu od zábavních parků v Orlandu, nabízí noční život řadu dospělých aktivit od luxusní ochutnávky vín po bary s ochutnávkou doutníků až po velmi zábavné představení na večeři. 

Nejoblíbenějším místem v létě je Icebar Orlando, který je označován jako největší stálý ledový bar na světě s mrazuvzdorným barem z ledu a teplejší sousední místností pro tanec, nápoje a jídlo.

Slavný mezinárodní disk Orlanda je plný nejmírnějších možností, včetně sportovních barů, které mohou povzbudit váš oblíbený tým, salonek s vodní dýmkou, country bar s mechanickým býkem, různé kulečníky a herny, motokárové dráhy, kina, bluesové kluby a mnohem více.

Tampa a její noční scény jsou stejně temperamentní jako kulinářské a jedinečné bary, stejně jako historické části města naplněné mnoho restaurací, kaváren, nočních obchodů, Martini barů, gay diskoték a živých hudebních míst. 

Pro ty, kteří hledají nejlepší a divokou zábavu, kterou noční život na Floridě nabízí je Miami to pravé. Miami noční život je známé pro své krásné lidi, exkluzivní kluby, romantické střešní bary a nonstop párty. 

Zde můžete vidět některé z nejlepších nočních klubů. South Beach je známá svými sexy ulicemi a vysokými energetickými tanečními kluby, ale i ti, kteří hledají utišenější, uvolněnější nebo intimnější večer, najdou řadu taveren, undergroundových hudebních sálů, potápěčských barů a pozdních noční kloubů v celém centru Miami. 

Club Space Miami

34 NE 11th St, Miami, FL
Space Miami

Orlando Eye

8375 International Dr, Orlando, FL
Orlando eYE

Club Prana Sky Bar Tampa

1619 E 7th Ave, Tampa, FL
Club Prana

Mango's Tropical Cafe

8126 International Dr, Orlando, FL
Mango club
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu, reklam a k analýze návštěvnosti. Ty mohou být uloženy až po Vašem souhlasu. View more
Souhlasím
Nesouhlasím