Dům u vody v Cape Coral
Dům u vody v Cape Coral
Dům u vody v Cape Coral
Dům u vody v Cape Coral
Dům u vody v Cape Coral
Dům u vody v Cape Coral
Dům u vody v Cape Coral
Dům u vody v Cape Coral
Dům u vody v Cape Coral
Dům u vody v Cape Coral
Dům u vody v Cape Coral
Dům u vody v Cape Coral
Dům u vody v Cape Coral
Dům u vody v Cape Coral
Dům u vody v Cape Coral
Dům u vody v Cape Coral
Dům u vody v Cape Coral
Dům u vody v Cape Coral
Dům u vody v Cape Coral
Dům u vody v Cape Coral

Dům u vody v Cape CoralOvěřeno

6 osob, 3 ložnice, 3 koupelny

Popis

Tento krásný a útulný dům k pronájmu se nachází na nábřeží v klidné slepé uličce v Cape Coral. Dům je vhodný pro rodiny s dětmi. Zařízení je neformální a příjemné s pobřežními barvami a motivy.

Hlavní ložnice se může pochlubit krásným nábytkem Tommy Bahama, velkou postelí ,TV s plochou obrazovkou a posuvnými skleněnými dveřmi, které se otevírají na terasu. Druhý pokoj s manželskou postelí a s vlastním příslušenstvím má zábavný surfařský motiv, TV s plochou obrazovkou a sprchovým koutem.

Nadrozměrná třetí ložnice má dvě velké oddělené postele a obývací část s další televizí. Tato místnost se také otevírá na terasu s bazénem. Třetí koupelna má vanu a sprchu s dalším přístupem na terasu k bazénu.

Terasa má pohodlný zahradní nábytek a TV s plochou obrazovkou a krásným výhledem na protínající se kanály. Venkovní kuchyně se může pochlubit vestavěným barem, lednicí a propanovým grilem. Soukromí bazén má vestavěnou lavičku, kde můžete jen tak relaxovat nebo si můžete vychutnat kávu v chladnějších ranních hodinách v horké jacuzzi se slanou vodou. Na druhé terase u nábřeží, naleznete 4 nadměrné tyrkysové křesla s ohništěm a můžete tak sledovat dění na hladině.

Krásné pláže Sanibel a Fort Myers Beach jsou v krátké vzdálenosti. Obchod s potravinami Publix je vzdálen jen 2 km. Všechny skvělé bary a restaurace na South Cape jsou v okruhu 3 mil.

Poznámka: Fotografie byly pořízeny dříve, než došlo k mnoha vylepšením jako je nový nábytek na terase, nový nábytek v hlavní ložnici, nové ložní prádlo a další.

ID 565CCA

Zář 24, 2019
10
10
Excelentní!

Skvělá poloha

Tento dům byl úžasný! Má centrální polohu, takže hned několik pláží je v krátké vzdálenosti. Venkovní bazén byl jednou z našich oblíbených částí. Bazén, vířivka, bar a gril byly velmi užitečné a vše, co jste potřebovali tam bylo.Sezení u doku bylo báječné a velmi relaxující. Sledovali jsme projíždějící lodě a poslouchali ticho od vody.Interiér domu vás nezklame. Každá ložnice a koupelna byly pěkně zařízené a velmi pohodlné. Mít koupelnu pro každou ložnici byl také pěkný luxus. Kuchyň byla dobře zásobená nádobím na vaření, a čímkoli co jste potřebovali k přípravě jídla, které jste chtěli uvařit. Obývací pokoj, TV a nábytek byly pohodlné a dostatečně velké, aby jsme se všichni vešli.Tato nemovitost je určitě na našem seznamu až sem pojedeme znovu. Děkujeme

Zobrazit více Zobrazit méně
1 To se mi líbí 0 Sdílení
Čvn 18, 2019
10
10
Excelentní!

Krásný a čistý dům

Nemám co bych vytkl. Skvělé a děkuji za nás všechny. Doporučení - Nebudete zklamáni!

Zobrazit více Zobrazit méně
1 To se mi líbí 0 Sdílení
Dub 03, 2019
10
10
Excelentní!

Krásný dům

Krásně zrekonstruovaný dům s dostatkem prostoru pro naši 6 rodinu! Naší oblíbenou částí byl venkovní prostor, který jsme si opravdu užili. Bazén a vířivku si naše děti náležitě užily. Dům byl čistý a měl spoustu povlečení a ručníků. V kuchyni bylo vše, co jsme potřebovali. Venkovní gril vyžadoval drobné vyčištění, ale to jsme před použitím hravě zvládli. Mohu jedině doporučit.

Zobrazit více Zobrazit méně
1 To se mi líbí 0 Sdílení
Bře 21, 2019
10
10
Excelentní!

Pohodlný dům

Tento dům byl úžasný !! Nádherný bazén a vířivka,venkovní posezení a TV u bazénu byli velmi příjemné hlavně brzo ráno a večer. Můj manžel původně chtěl místo na pláži, ale nakonec jsme zvolili dům na kanálu a udělali jsme velmi dobře. Celý dům je pohodlný, prostorný a čistý. Bylo nás 5 dospělých a všichni jsme se shodli , že se sem musíme podívat znovu. Děkujeme za krásnou dovolenou.

Zobrazit více Zobrazit méně
1 To se mi líbí 0 Sdílení

Ceník ubytování

Ceník ubytování - pronájem krátkodobý

Cena za noc - celý dům

  • Mimo sezónu

    Cena za celý dům
    $275
  • Sezóna

    Cena za celý dům
    $400
Ceník ostatních služeb

Jednorázové či individuální

  • Čištění domu po ukončení pobytu

    Jednorázově
    $300
  • Poplatek za poškození majetku

    Jednorázově
    $79
  • Administrativní poplatek

    Jednorázově
    $252
  • Vytápění bazénu a jacuzzi

    V zimních měsících za den
    $25
  • Vratná kauce

    Po ukončení pobytu
    $500
  • Tax Florida

    Jednorázově
    13%
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu, reklam a k analýze návštěvnosti. Ty mohou být uloženy až po Vašem souhlasu. View more
Souhlasím
Nesouhlasím