Okouzlující prázdninový dům k pronájmu se nachází přímo na kanálu v Yacht Club Area, jedné z nejlepších a nejžádanějších rezidenčních oblastí Cape Coral.
Z elegantní kuchyně s otevřeným prostorem, obývacího pokoje a jídelny si můžete vychutnat výhled na krásný bazén, tropickou zahradu a přilehlý vodní kanál. Tři ložnice se dvěma samostatnými koupelnami jsou určeny až pro 6 osob. Všechny mají velké skříně, telefon a LCD TV s kabelovou TV.
Pro rodiny s malými dětmi je k dispozici na vyžádání (bez příplatku) malý dětský kočárek. Plně vybavená kuchyň,se všemi novými elektronickými spotřebiči, má pohodlný pult s barovými stoličkami, kde si můžete dát dobrý drink nebo svačinu, nebo se jen tak dívat jak někdo z vaší z rodiny či přátel připravuje dobré jídlo.
Chcete-li si vychutnat jídlo v útulné atmosféře jsou k dispozici dvě možnosti stravování, mírně vyšší jídelní stůl s lavicí je ideální pro klidnou snídani a lehce větší jídelní stůl se 6 židlemi k večeři. Obývací pokoj je vybaven pohodlnou koženou pohovkou, elegantním stolem a velkou LCD TV s DVD a zvukovým systémem. Samozřejmostí je klimatizace v celém domě.
CENA PRONÁJMU JE ZA CELÝ DŮM
ID 673CC
Nebyli jsme si absolutně jisti co máme od ubytování čekat. Bylo to poprvé co jsme takto cestovali bez CK. Musím říci, že dům měl všechno co jsme potřebovali i více. Byli jsme naprosto spokojeni a nyní už budeme cestovat pouze takto. Děkujeme vám za klidnou dovolenou.
Pěkný dům v klidné lokalitě. Prostorné pokoje, pěkná společenská místnost uvnitř i vně. Opravdu jsme si užili jacuzzi. Užijte si jízdní kola, rychle se dostanete na pláž a restauraci Boat House. Doporučujeme.
Cena za noc - celý dům
Jednorázové či individuální
Šárka Veselá
Pronájem domu s partou kamarádů
Ubytování bylo pecka. Nevím co více napsat, byli jsme spokojeni na 100%. Po náročném dni po okolí a výletu do Orlanda nebo Everglades byl bazén a vířivka skvělá. Všude kolem to bylo báječné, moc milí lidé. Musíme se ještě vrátit až něco našetříme!