Co vědět než vyrazíte na dovolenou na Floridu

Co vědět než vyrazíte na dovolenou na Floridu

Florida je nádhernou destinací a opravdovým zážitkem pro celou rodinu díky krásným plážím, vzrušujícím zábavním parkům, nočnímu životu, kultuře, restauracím nebo nakupováním v největších nákupních domech.  Je tam také mnoho různých možností, kde se ubytovat jako je např. Miami, Orlando, Fort Lauderdale, Sarasota, Cape Coral nebo Key West.

Nejlepší ze všeho je, že je zde po celý rok slunečné a teplé počasí! Je to skvělá volba pro každého, kdo si chce užít plno zábavy, ale i relaxace. Zde je pár tipů, které by jste měli mít na paměti než li vycestujete na vaši vysněnou dovolenou po Floridě.

Nejlepší čas kdy letět na Floridu

Pro návštěvy zábavných parků a různých je listopad až květen kvůli nižším šancím na déšť a samozřejmě pohodlných teplot nejlepší volbou. Nejhorší doba k návštěvě Floridy je během vrcholu období dešťů měsíce srpna až října. Pro Miami je to červen a září.

Na Floridu bez opalovacího krému – zapomeňte!

Nemusíte být zvyklí na slunečné počasí, zejména pokud cestujete v zimě, takže si nezapomeňte koupit opalovací krém před cestou a používat jej každý den. Vážné opálení není vtip a nechcete být v bolesti pro celou dobu vašeho pobytu. Noste pokrývku hlavy a volné oblečení pro ochranu před sluncem.

Ubytování v pronajatém domě na Floridě

Namísto utrácení peněz za stísněný hotelový pokoj s nulovým soukromím, zvažte rezervaci rekreačního domu. Dostanete spoustu místa za hodně a budete mít veškeré pohodlí domova. Navíc si můžete doma vařit jídla, abyste ušetřili peníze místo toho, abyste se každý den stravovali v restauracích.

Vytvořte si trasu

Pokud chcete navštívit převážně zábavné parky nebo podnikat různé aktivity během jednoho dne je nejlepší vytvořit  si itinerář. Víme je to těžké, když by jsme chtěli za pár dní vidět vše co chcete, takže si věci rozdělte a zjistěte si, které atrakce a místa jsou blízko sebe, abyste mohli vidět a dělat vše. 

Pijte tuny vody

Když chodíte po celý den v horku, musíte se zbavit dehydratace, která vám může způsobit nemoc. Noste sebou lahve na vodu pro každou osobu a připomínejte svým dětem, aby se napili – pravděpodobně si neuvědomí, že jsou žízniví, takže je budete muset podporovat!

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu, reklam a k analýze návštěvnosti. Ty mohou být uloženy až po Vašem souhlasu. View more
Souhlasím
Nesouhlasím