Dům u pláže se nachází ve Fort Lauderdale a je jen pár kroků od všeho dění na pláži Fort Lauderdale. Krátkou pětiminutovou procházkou se dostanete k Atlantskému oceánu. Tento dům má velký soukromý bazén s velkým dvorem a je kompletně zařízen. Budete blízko obchodů, restaurací a barů v centru města Las Olas Blvd. Můžete se projít na pláž, výstavu lodí a hudební festival Tortuga. Není třeba si půjčovat auto.
Všechny čtyři ložnice jsou umístěny v samostatných rozích a poskytují tak maximální soukromí. 4 ložnice mají celkem 6 lůžek a 3 rozkládací pohovky ve dvou obytných místnostech, takže celkem 9 lůžek.
Pro bezpečnost a ochranu všech našich hostů je nemovitost vybavena kamerami ring.com a tradičními kamerami na vnější straně nemovitosti, včetně venkovního bazénu, které aktivně nahrávají audio video.
Parkování pro 1. vozidlo je v ceně. Další je příplatek.
CENA PRONÁJMU JE ZA CELÝ DŮM
ID607FOLA
Cena za noc - celý dům pro 12 osob
Jednorázové či individuální